​Po porażce z Polską podał się do dymisji

Warużan Sukiasjan, trener Armenii, nie wytrzymał presji po przegranym w ostatnich minutach meczu z Polską w ramach el. Mistrzostw Świata 2018.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska. Gol Lewandowskiego dał Polsce wygraną z Armenią
Warużan Sukiasjan, trener Armenii, nie wytrzymał presji po przegranym w ostatnich minutach meczu z Polską w ramach el. Mistrzostw Świata 2018. 60-letni szkoleniowiec podał się do dymisji.

Armenia przegrała na PGE Narodowym 1:2 - Polsce wygraną dał Robert Lewandowski. Nie była to pierwsza porażka Ormian - w trzech meczach eliminacyjnych nie udało im się zdobyć nawet jednego punktu. Nasi grupowi rywale zdołali strzelić tylko jednego gola, tracąc przy tym aż osiem.

"Warużan Sukiasjan poinformował FFA o swojej rezygnacji z funkcji trenera drużyny narodowej" - czytamy w oficjalnym komunikacie ormiańskiej federacji piłkarskiej FFA. Trener Armenii pracował z kadrą narodową od grudnia 2015 roku.


Na czele grupy E znajduje się Czarnogóra (7 pkt). Tyle samo punktów mają biało-czerwoni. Dalsze miejsca zajmuje Rumunia (5 pkt), Dania (3 pkt), Kazachstan (2 pkt) i wspomniana Armenia (0 pkt).

 

Źródło: niezalezna.pl

#Armenia #eliminacje mistrzostw świata #piłka nożna #Warużan Sukiasjan

mch
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo