​Czarne jest białe

  

Pamiętają Państwo przejęzyczenie Jarosława Kaczyńskiego: „Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”. Okazuje się, że to wcale nie była pomyłka, lecz prorocza wizja. „Czarny marsz”, który spędzał PiS-owi sen z oczu, wywołała totalna opozycja. Teraz ci sami ludzie, zarzucając prezesowi PiS-u ignorowanie głosów przeciwników aborcji i lekceważenie własnego elektoratu, aż przebierają nogami, by swoje czarne pelerynki przewlec na lewą stronę i wziąć udział w „białym pochodzie” – z tym samym szczerym „entuzjazmem” i „zaangażowaniem”! Ktoś powie, że to wbrew ich przekonaniom i że nie ma w tym logiki? Jest. Każdy środek jest dobry, byleby prowadził do celu. A tym jest jak najpoważniejsze zaszkodzenie partii rządzącej, więc warto czynić wszystko, by jak najmocniej rozkolebać nasz polski okręt.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts