Gej zgwałcił... włamywaczy

  

Dwaj włamywacze wpadli w sidła gwałciciela-homoseksualisty. Harry Harrington, zwany The Wolfman, przetrzymywał ich przez pięć dni i wykorzystywał seksualnie po tym, jak mężczyźni próbowali wcześniej obrabować jego dom na Florydzie w USA. 

Włamywacze - 54-latek i jego 36-letni kompan - utrzymywali się z okradania bogatych posiadłości. Tym razem sami musieli wzywać policję. Mężczyźni włamali się do domu Harringtona. Nie wiedzieli, że trafili na seryjnego gwałciciela-geja mierzącego ponad 2 metry, o wadze 130 kilogramów. The Wolfman zamknął włamywaczy w domu i wykorzystywał ich seksualnie przez pięć dni. Uwięzionym udało się uwolnić po tym, ich wołanie o pomoc usłyszeli sąsiedzi.

Wezwana na miejsce zdarzenia policja zatrzymała zarówno włamywaczy, jak i gwałciciela.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl,thugify.com
Tagi

Wczytuję komentarze...

Szef przedstawicielstwa Komisji Europejskiej wezwany do polskiego MSZ! Tusk zaczął jątrzyć

Donald Tusk / Aleksiej Witwicki | Gazeta Polska

  

Do Ministerstwa Spraw Zagranicznych został na dziś wezwany szef Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Marek Prawda. Powód to słowa, które na konferencji prasowej w Brukseli wypowiedział rzecznik Komisji Europejskiej, Christian Wigand. Donald Tusk skomentował to w swoim stylu. Zaatakował Prawo i Sprawiedliwość.

Rzecznik Komisji Europejskiej Christian Wigand twierdząco odpowiedział wczoraj na konferencji prasowej w Brukseli na pytanie, czy Komisja Europejska nie ma wątpliwości co do prawomocności Sądu Najwyższego w Polsce, ale ma je w odniesieniu do Trybunału Konstytucyjnego.

W związku z niedopuszczalną wypowiedzią pana Christiana Wiganda, rzecznika Komisji Europejskiej, na jutro na godz. 10.00 do Ministerstwa Spraw Zagranicznych wezwany został pan Marek Prawda, kierujący Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce

 - poinformował Paweł Jabłoński, wiceminister spraw zagranicznych na Twitterze.

[polecam:https://niezalezna.pl/307667-szef-przedstawicielstwa-ke-wezwany-do-polskiego-msz-powodem-wypowiedz-rzecznika-komisji]

Rzecznik Komisji Europejskiej mówił, że niezależność i prawomocność Trybunału Konstytucyjnego w Polsce została "poważnie podważona" i nie może on wydawać już "efektywnej konstytucyjnej oceny". Wezwał, w imieniu Komisji, do "przywrócenia niezależności i prawomocności Trybunału Konstytucyjnego".

Dopytywany, czy to oznacza, że Komisja Europejska nie ma wątpliwości co do prawomocności Sądu Najwyższego, ale ma wątpliwości - biorąc od uwagę prowadzoną wobec Polski procedurę z art. 7 unijnego traktatu - co do prawomocności Trybunału Konstytucyjnego, Wigand odpowiedział, że tak.

Do sprawy odniósł się na Twitterze Donald Tusk.

„Przedstawiciel Komisji Europejskiej w Polsce, Pan Marek Prawda, zostal wezwany przez MSZ. Dla PiS-u samo nazwisko ambasadora jest już prowokacją i brutalną ingerencją Unii w wewnętrzne sprawy Polski” – napisał.

Internauci puszczają oko do Tuska. Piszą, by nie wypowiadał się w sprawach, w których się nie zna. Za przykład dają wczorajsze przejęcie niemieckich linii lotniczych przez LOT.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts