Musi nastąpić zmiana

  

Ostatnie wydarzenia pokazały kondycję mediów i części polityków. Na kłamstwa o projekcie ustawy chroniącej życie tylko konserwatywne media reagowały, pokazując, jak jest naprawdę. Inne, udające wyważone i demokratyczne, zalewały nas kłamstwem i nakręcały spiralę konfliktu.

W całej Polsce na poniedziałkowych marszach było w sumie nie więcej niż 90 tys. osób, a przekaz mediów szeroko pojętego środowiska Adama Michnika był taki, jakby w marszu poszła cała Polska. Dlatego warto przypomnieć sobie skalę marszów dla życia czy w obronie TV Trwam, w których brało udział kilka milionów ludzi. Może warto wrócić do demonstrowania swoich poglądów, by pokazać, kto naprawdę jest w mniejszości. Może warto, by rządzący politycy mieli świadomość, że nic nie jest dane raz na zawsze i nie ma co liczyć, że wrogie im media zmienią narrację. Tak nie będzie – każdy pretekst będzie wykorzystany do ataków na „wstrętnych konserwatystów”, by jak najszybciej utracili władzę. Rządzący powinni się wsłuchać w to, co piszą i mówią publicyści stojący po prawej stronie. To wcale nie jest przemądrzanie się i krytyka. To definiowanie obecnej rzeczywistości.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts