Zamykają konta po tekście „GP”

  

Polscy klienci zarejestrowanej w Nowej Zelandii spółki Breder Suasso – oferującej usługi bankowe – mają poważny problem. Zostali poinformowani, że w trybie natychmiastowym zamknięto konta bankowe otwarte i obsługiwane za pośrednictwem właśnie tego podmiotu.

Na razie nie wiadomo, co stanie się z ulokowanymi na nich pieniędzmi. Wiadomo, że firma wygasza całą swoją działalność związaną z Polską. To pokłosie artykułu w „Gazecie Polskiej”, w którym ujawniłem wątpliwości piętrzące się wokół działalności Breder Suasso. Według zawiadomienia, jakie wpłynęło do prokuratury, firma z Nowej Zelandii oferowała otwieranie „sekretnych” kont bankowych, także na fikcyjne nazwiska. W ten sposób mogło dochodzić do omijania sankcji nałożonych na Rosję po aneksji Krymu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl