Trump zwrócił się bezpośrednio do Polaków. ZOBACZ CAŁE PRZEMÓWIENIE

  

Podczas spotkania w Chicago z Kongresem Polonii Amerykańskiej ubiegający się o urząd prezydenta USA Donald Trump zwrócił się bezpośrednio do Polaków. Dostępna jest już całość jego przemówienia wraz z polskim tłumaczeniem.

Jak już informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl kandydat Republikanów na prezydenta Stanów Zjednoczonych wygłosił przemówienie podczas spotkania w siedzibie Kongresu Polonii Amerykańskiej w Chicago. W jego trakcie złożył wiele deklaracji pod adresem Polaków.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trump stara się o głosy Polonii: "Nigdy was nie zawiodę". Ile warte są jego słowa?

– Chcemy być silni, co oznacza, że chcemy, by więcej krajów podążało za przykładem Polski. Jeżeli każde z państw NATO poświęcałoby się tak jak Polska, to nasi sojusznicy byliby bardziej bezpieczni – powiedział Donald Trump podczas spotkania w Chicago z Kongresem Polonii Amerykańskiej.

Całość przemówienia, wraz z polskim tłumaczeniem udostępniła w internecie Telewizja Republika.

– Czujemy się zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa Polsce, gdyż jest to istotne ze względu na bezpieczeństwo całej Europy Wschodniej. Tymczasem prowadząc kampanię na rzecz swojej żony Bill Clinton mówił, że dla Polski demokracja jest czymś zbyt trudnym. I mówił tak ze względu na sprzeciw Polski wobec przyjęcia uchodźców (...). Jestem z wami i rozumiem was, kochacie nasz kraj – mówił Donald Trump do mieszkających w USA Polaków.

ZOBACZ CAŁE PRZEMÓWIENIE:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,Telewizja Republika

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uprowadzenie 10-latka w Gdyni. Trwa obława za Marokańczykiem

/ pomorska.policja.gov.pl

  

W Trójmieście trwa policyjna obława za Marokańczykiem, który uprowadził 10-letniego syna. Policja uruchomiła procedurę Child alert

W Gdyni w niedzielę wieczorem doszło do porwania rodzicielskiego. Policja uruchomiła procedurę child alert – poinformowała gdyńska policja.

Jak podaje Radio Gdańsk, do uprowadzenia doszło ok. 21.00 na ul. Ledóchowskiego w Gdyni. Mężczyzna uderzył matkę chłopca w twarz i wciągnął siłą 10-latka do srebrnego auta, którym odjechał w kierunku ul. płk. Dąbka.

Chodzi o 10-letniego Ibrahima. Porwania dokonał jego ojciec, który może być niebezpieczny. Według informacji Radia Gdańsk, mężczyzna stracił prawa rodzicielskie do chłopca decyzją sądu w Belgii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl, radiogdansk.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts