Strzelanina w podstawówce. 14-latek złapany

W szkole podstawowej w Townville, w stanie Karolina Południowa doszło do strzelaniny. 14-letni chłopiec otworzył ogień. Dwójka dzieci i jeden nauczyciel zostali ranni.

twitter.com/CBSNews
W szkole podstawowej w Townville, w stanie Karolina Południowa doszło do strzelaniny. 14-letni chłopiec otworzył ogień. Dwójka dzieci i jeden nauczyciel zostali ranni. Policja ujęła napastnika. Nie wiadomo jakie były motywy działania chłopca, oraz czy uczęszczał do tej szkoły. Funkcjonariusze ustalili, że nastolatek przed przyjazdem do szkoły zastrzelił swojego ojca.
 
 
Zdarzenie miało miejsce we środę popołudniu. 14-latek w domu zastrzelił swojego ojca po czym przyjechał samochodem  na teren szkoły podstawowej, do której uczęszcza około 300 dzieci. Otworzył ogień. Nauczycielka i dwoje dzieci zostało rannych.
Policja ujęła napastnika i zamknęła szkołę. Dzieci przeniesiono do pobliskiego kościoła. Stamtąd odbierali je ich rodzice.
 
Jedna z matek stwierdziła, że więcej nie pośle swojej pociechy do tej placówki.
 
- Nauczycielka córki była przerażona i wiem, że wielu uczniów również, niektórzy płakali. Nie była w stanie nic powiedzieć przez pięć minut, gdy po nią przyjechałam. Jestem przerażona, nie chcę, żeby znowu szła to tej szkoły – powiedział jeden z rodziców dzieci uczących się w tej podstawówce – cytuje telewizjarepublika.pl.
 
Nie wiadomo jakie były motywy 14-latka.
 


 

Źródło: telewizjarepublika.pl,CNBS

#strzał #szkoła podstawowa #USA #nastolatek #zastrzelił ojca

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo