Śmierć podczas policyjnej interwencji w obozie dla „uchodźców” w Berlinie

Podczas policyjnej interwencji w obozie dla „uchodźców” wywiązała się walka między imigrantami. Policja użyła broni. Strzał okazał się śmiertelny.

screen YouTube
Podczas policyjnej interwencji w obozie dla „uchodźców” wywiązała się walka między imigrantami. Policja użyła broni. Strzał okazał się śmiertelny. Inny ranny w tym zdarzeniu mężczyzna trafił do szpitala. Funkcjonariusze zostali wezwani do ośrodka azylowego w sprawie molestowania 8-letniego dziecka.

Niemiecka policja została wezwana do obozu dla „uchodźców” przy Kruppstrasse w Berlinie. Zgłoszono przypadek molestowania dziewczynki. 8-latka miała paść ofiarą 27-letniego mężczyzny - innego uchodźcy, który miał zwabić ją do parku i tam wykorzystać.

CZYTAJ WIĘCEJ: W Brukseli zmieniają zdanie. Juncker wreszcie przyznał - Polska miała rację ws. uchodźców

Funkcjonariusze założyli zatrzymanemu na ręce kajdanki. W momencie umieszczania mężczyzny w radiowozie podbiegł do niego inny uchodźca – prawdopodobnie ojciec 8-letniej dziewczynki. W ręku miał nóż. Krzyknął „nie przeżyjesz” i ugodził zatrzymanego.

Policjanci użyli broni. 29-latek, który według innych osób z obozu dla uchodźców był ojcem molestowanej dziewczynki został zastrzelony, a ugodzony nożem 27-latek trafił do szpitala.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł Grupy Wyszehradzkiej na uchodźców. Popiera go nawet niemiecka kanclerz

Według „Tagesspiegel" różnego rodzaju przemoc seksualna wobec kobiet w obozach dla uchodźców jest na porządku dziennym. Między styczniem a marcem 2016 roku policja w Niemczech dostała 128 takich zgłoszeń.

 

 


Źródło: rmf24.pl,niezalezna.pl

#Berlin #uchodźcy #molestowanie #policja #strzał

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo