Manipulowanie losem dzieci

  

Od kiedy obywatelski projekt ustawy Instytutu „Ordo Iuris”, zakazującej zabijania dzieci nienarodzonych, stał się publicznie znany, nie ma dnia, by nie podlegał manipulacjom, a jego autorzy zwyczajnemu szkalowaniu. W ciągu ostatnich dwóch tygodni proceder ten radykalnie przybrał na sile. Nie budzi mojego zaskoczenia fakt, że kłamstwa na temat tego projektu bezrefleksyjnie przyjmują środowiska lewicowe. Dziwi łatwość, z jaką także osoby deklarujące przywiązanie do wartości chrześcijańskich biorą na wiarę nawet najbardziej kuriozalne newsy „Wyborczej” w tej sprawie. Pozostaje zatem zaapelować do wszystkich tych, którzy o rozwiązaniach „Ordo Iuris” chcą publicznie mówić – nie czytajcie wypocin z Czerskiej, lecz tekst źródłowy! Wówczas odkryjecie, że projekt ustawy ani nie nakazuje karania matek, które spowodowały śmierć swoich maleńkich dzieci, ani nie ogranicza możliwości przeprowadzania diagnostyki w okresie prenatalnym, ani nie nakazuje kobietom poświęcania życia dla nienarodzonego dziecka. Przedstawione kilka dni temu propozycje prawne nie są „okrutne”, są po prostu ludzkie. Bo chronią życie najbardziej bezbronnych i potrzebujących największej troski maleńkich ludzi.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts