Kibice Lecha podsumowali prezydenta Poznania. „Przepraszamy za tęczowego Jacka”

Podczas meczu Lecha Poznań z Arka Gdynia kibice "Kolejorza" mieli transparent z napisem "Poznań przeprasza za tęczowego Jacka".

twitter Lech Poznań
Podczas meczu Lecha Poznań z Arka Gdynia kibice "Kolejorza" mieli transparent z napisem "Poznań przeprasza za tęczowego Jacka". Była to odpowiedź na wywieszenie w Poznaniu kolorowych flag z okazji sobotniej homoparady, która przeszłą ulicami stolicy Wielkopolski. Wśród uczestników maszerował też prezydent Jacek Jaśkowiak. 

W niedzielę na stadionie przy ul. Bułgarskiej odbył się mecz między drużynami z Poznania i Gdyni. Na trybunach zasiadło 40 tys. osób. Dość szybko można było zauważyć transparent wywieszony przez kibiców Lecha na jednej z trybun.

Poznań przeprasza za tęczowego Jacka

- napisali kibice.

Obok napisu widniała podobizna Jacka Jaśkowiaka, który w jednej ręce trzymał tęczową flagę a w drugiej sztucznego penisa.

Skąd takie działanie kibiców? W sobotę prezydent Jacek Jaśkowiak wziął udział w Marszu Równości. Zezwolił także na wywieszenie tęczowych flag. Mówił, że nie widzi w tym nic złego, skoro z okazji jubileuszu "Kolejorza", pozwolił na wywieszenie sztandarów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Homoseksualista zadźgał kochanka. Poznańska parada LGBT w cieniu ponurej zbrodni

 

Źródło: tvn24.pl,niezalezna.pl

#kibice #kolejorz #Marsz Równości #Poznań #Jacek Jaśkowiak

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo