NATO wam nie pomoże! Tuba Putina grozi Polsce

  

Rosyjski polityk Władimir Żyrinowski grozi Polsce. Nie pierwszy zresztą raz. Często pozwala sobie na tego rodzaju wypowiedzi, które Putin wykorzystuje później do tego, aby sondować, na ile może sobie pozwolić. Tym razem Żyrinowski oznajmił, że „jeśli na terenie Polski staną wojskowe obiekty NATO, to Rosja będzie zmuszona je zniszczyć”. Dodał też, że Polska jest dla Sojuszu krajem gorszej kategorii, w związku z czym nie będzie nas w ogóle bronić. Jego zdaniem, zostaniemy sami, bo nikt nie chce się pakować w konflikt z Federacją Rosyjską.
 

Były wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, Władimir Żyrinowski, grozi Polakom. Rosyjski polityk stwierdził, że Polska prowadzi „najsilniejszą na świecie antyrosyjską propagandę”.

Obecnie wasze władze swoją agresywną polityką wymierzoną przeciwko Rosji tylko potwierdzają moją opinię, że trzeba było Polskę pozostawić w granicach naszego państwa. Prowadzicie najsilniejszą na świecie antyrosyjską propagandę

– powiedział w rozmowie z „Do Rzeczy”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ograliśmy Rosjan na gazie. 200 mln dol. zostało w Polsce

Odniósł się do wojskowych obiektów NATO w Polsce i krajach bałtyckich. Stwierdził, że byłyby one zagrożeniem dla Rosji, dlatego należy je zniszczyć.

Jeśli na terenie Polski staną wojskowe obiekty NATO, to będziemy zmuszeni je zniszczyć. A przy tym na pewno ucierpi ludność cywilna. Nie rozumiem zresztą, kto zabrania Polsce czy państwom bałtyckim stać się państwami neutralnymi?!

– mówił.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ludzie Putina rozpoczęli rozgrywkę. PGNiG na celowniku Rosjan

Przekonywał przy tym, że w wypadku takiego ataku będziemy zdani na siebie, bowiem Niemcy uważają nas za „gorszy sort”.

NATO nigdy nie pójdzie na konflikt z Rosją z powodu jakiegokolwiek wschodnioeuropejskiego kraju. Tylko w przypadku, gdybyśmy napadli na Francję, Wielką Brytanię czy Niemcy, NATO przystąpi do obrony. Zachód ma w nosie Europę Wschodnią. (...) Słowianie – a więc Polacy, Rosjanie, Białorusini, Bułgarzy – to dla Niemców gorszy sort

– powiedział Żyrinowski.
 
Stwierdził, że chcąc być bezpiecznym, powinniśmy… opuścić Sojusz Północnoatlantycki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Echa publikacji „Codziennej”. Porykiwania zranionego niedźwiedzia
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: fakt.pl,niezalezna.pl,Do Rzeczy

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ależ mocne! Radny PiS w dwie minuty pokazał, o co chodzi z in vitro. „Nie wkurzajcie Jezusa!”

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

To było wystąpienie w stylu Ronalda Reagana! I nikogo nie zdziwi, że ze strony Lewicy spotkało się z zarzutem szerzenia nienawiści. Zbigniew Czerwiński, radny PiS, w ciągu trwającej dwie minuty inscenizacji wytłumaczył wszystkim tym, którzy dotąd nie do końca rozumieli, o co chodzi z tym in vitro. Na koniec zwrócił się do tych radnych PO, którzy są katolikami: „Nie wkurzajcie Jezusa! Byłem nie dawno z żoną w Mantui. Tam jest taki świetny fresk pokazujący Jezusa wypędzającego kupców ze świątyni”. Na FILMIE poniżej pokaz, po którym wszystko staje się jasne, zaczyna się w 3 minucie i 24 sekundzie.

Wystąpienie Zbigniewa Czerwińskiego, który w czasach walki z komunizmem używał pseudonimu „Szymon Konarski” i był jednym z prekursorów polskiego happeningu, było odpowiedzią na kulturową wojnę, którą rozpoczął w Poznaniu prezydent Jacek Jaśkowiak. Przypomnijmy, że w jej ramach prezydent z PO blokuje odbudowę zburzonego przez hitlerowców Pomnika Wdzięczności, z figurą Chrystusa Króla, natomiast wspiera parady gejów i otwiera całodobowe gabinety ginekologiczne. Teraz PO zapowiedziała przeznaczenie 300 tys. złotych na pilotażowy plan finansowania in vitro.

Film z inscenizacji radnego wielkopolskiego sejmiku, po której osoby dotąd średnio zorientowane zaczynają rozumieć, na czym naprawdę polega „niewinna” procedura in vitro, pokazany został w programie „Wywiad z chuliganem”, od 3 minuty i 24 sekundy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts