Zimna Hillary i Mr Skuteczny

  

Dwa zdarzenia z kampanii prezydenckiej w USA: wizyta Donalda Trumpa w kościele w Cleveland Heights w Ohio oraz udział Hillary Clinton w satyrycznym programie internetowym Zacha Galifianakisa pokazały coś, co może decydować o wyniku wyborów. W pierwszym wypadku, zapowiadając przemówienie Trumpa, promotor boksu zawodowego Don King określił miliardera jako tego, który „rozwali ten system”. W drugim Hillary Clinton nie zareagowała, gdy gospodarza wytarmosili agenci Secret Service i w ogóle zachowywała się jak zimna, wyrachowana polityk, która w ogóle nie dba o zwykłego człowieka. Przeciętny, ciężko pracujący Amerykanin jest nieufny wobec elit władzy (systemu), który uosabia Clinton i podziwia takich, co potrafią „get things done”, czyli są ludźmi czynu i są skuteczni – za takiego uchodzi Trump. I ostatnie sondaże wyraźnie to odzwierciedlają.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts