Pytania do Ludwika Dorna

  

Ludwik Dorn w rozmowie z Moniką Olejnik wyznał, że raport komisji Jerzego Millera odebrał od początku „umiarkowanie pozytywnie”. Warto zatem zadać byłemu posłowi PiS-u, Solidarnej Polski i PO pytania, które w rozmowie nie padły, choć powinny. Dlaczego nawoływał do powołania obywatelskiej komisji śledczej wyposażonej w te same narzędzia co sejmowe? Dlaczego twierdził, że Donald Tusk w styczniu 2011 r. zgodził się z tezami raportu Tatiany Anodiny. Dlaczego odrzucał tezę komisji Millera, że gen. Andrzej Błasik naciskał bezpośrednio na załogę? I wreszcie dlaczego były minister i marszałek pytał o brzozę: „Czy pobrano próbki tego drzewa, zbadano ślady, czy nie? Czy też eksperci w Polsce obejrzeli sobie zdjęcie brzozy i na tej podstawie wyciągnęli wnioski?”. Czyżby z powodu umiarkowanego optymizmu i wiarygodności komisji Millera, o której dziś mówi?
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts