Uczciwi mogą spać spokojnie

  

„Nie ma litości dla łapówkarzy. Barwy polityczne nie mają znaczenia” – to dewiza, która jest fundamentem działalności Centralnego Biura Antykorupcyjnego kierowanego przez Ernesta Bejdę. Dlatego, jak wynika z nieoficjalnych informacji, służba ta nie tylko kontynuuje i prowadzi postępowania dotyczące ludzi zasiadających na ważnych stanowiskach za rządów PO-PSL, ale także tych piastujących je obecnie.

Już kilka miesięcy temu słyszałem, że dzięki „nowemu nabytkowi” ze Stanów Zjednoczonych udało się zebrać materiał wskazujący na korupcję przy kilku bardzo istotnych transakcjach. A to miał być tylko test. Wszystko wskazuje na to, że działań, które przyniosły dowody wątpliwych zachowań jest jednak więcej. Przy tej okazji dziwi mnie postawa niektórych osób krytykujących działania CBA. Przecież jak ktoś jest uczciwy, nie ma czego się obawiać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts