Bydlęta klękają

  

Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt, świetnie władająca rosyjskim i w biznesie specjalizująca się przez lata w interesach z państwami b. Układu Warszawskiego, zasłynęła wypowiedzią, że wzorem dla Partii Petru jest Władysław Bartoszewicz. Nazwisko Bartoszewicza, b. prezesa Polkomtela ściganego listem gończym za milionową łapówę, powtórzyła dwa razy. Tak wyedukowana posłanka ogłosiła teraz, że dzwoni do dyrektorów szkół w Poznaniu, by nie wysyłali uczniów na film „Smoleńsk”. Oczywiście śmierdzi to bolszewickim łajnem na kilometr. Ona niczym dyrektorom nie grozi. Ale wie, że bardziej tchórzliwi zrozumieją: nie wychylaj się, bo klika rządząca Poznaniem zrobi ci krzywdę. Może za pół roku, pod apolitycznym pretekstem? Czy erudytka Schmidt powie dyrektorom, że beznadziejnym reżyserem jest Ryszard Krauze, czy też że Krauze Antoni, ma znaczenie trzeciorzędne. Po Powstaniu Styczniowym Moskwa przyznawała swoim pachołkom „Medal za uśmierzenie buntu polskiego”. Nie wiem, jak Putin wynagrodzi Schmidt za pomoc w tuszowaniu smoleńskiej zbrodni. Wiem, że to z przerażenia przed zaludnieniem Polski przez bydlęta podciął sobie żyły 18 września 1939 r. Witkacy.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts