Plugawy wpis posła Platformy. Zaatakował nawet śp. generała Błasika

W Platformie Obywatelskiej i przychylnych jej mediach zrobiło się nerwowo po ujawnieniu przez podkomisję ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej nowych faktów.

vod.gazetapolska.pl/print screen
W Platformie Obywatelskiej i przychylnych jej mediach zrobiło się nerwowo po ujawnieniu przez podkomisję ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej nowych faktów. Próbują na wszelkie sposoby dezawuować ekspertów i ustalenia zespołu. Na wyjątkowo ohydny komentarz pozwolił sobie poseł i rzecznik PO – Jan Grabiec.

Wali się kłamliwa narracja dotycząca smoleńskiej tragedii, którą przez lata raczyła Polaków PO i sprzyjające tej partii media. W czasie ostatniej konferencji podkomisji ujawniono fakt, z którego wynika, że rząd PO-PSL dopasowywał wersję swojego raportu do tego, co wcześniej przedstawiła strona rosyjska. Świadczy o tym nagranie z 28 kwietnia 2010 roku, które upubliczniła podkomisja smoleńska. Jerzy Miller mówi tam, że należy zadbać o „jednolity przekaz”.

Z kolei minister obrony narodowej potwierdził, że niektóre materiały źródłowe, na których pracowała komisja Jerzego Millera, zostały zmanipulowane. – Dowody związane są z niszczeniem fragmentów i nieprzekazaniem zapisów zawartych w tych fragmentach do prac komisji Millera i do opinii publicznej; fragmentów zapisu w skrzynce parametrów lotu. Zarówno w rosyjskiej skrzynce parametrów lotu, gdzie opuszczono ostatnie pięć sekund, jak i w tak zwanej polskiej skrzynce parametrów lotu, gdzie opuszczono trzy sekundy – mówił Antoni Macierewicz. Dodał też, że ma to „znamiona fałszowania materiału dowodowego”. – I dlatego – jak mnie poinformował pan przewodniczący Berczyński – zostało skierowane zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie – zaznaczył szef MON.

Takie informacje są wyjątkowo nie na rękę politykom Platformy Obywatelskiej. Na wszelkie sposoby starają się deprecjonować ustalenia komisji i wyszydzać jej członków. Wszystkich przebił jednak poseł PO Jan Grabiec. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym zaatakował śp. generała Andrzeja Błasika.

Dopóki #PiSiewicze będą bronić takich gen. jak Błasik czy Pawlikowski, Smoleńsk i pęknięta opona będą się powtarzać 

– napisał Grabiec.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Smoleńsk #Jan Grabiec #katastrofa smoleńska #Platforma Obywatelska #Andrzej Błasik

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo