Projekcje filmów o Smoleńsku

  

Gdańsk - projekcja filmu "List z Polski" oraz spotkanie z reż. Mariuszem Pilisem, 27 kwietnia, g. 19, sala teatralna przy kościele św. Stanisława Kostki, ul. Abrahama 38.

Warka - projekcja filmu "10.04.10" oraz spotkanie z autorką filmu Anitą Gargas, 28 kwietnia, g. 18, sala w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, ul. Warszawska 45.

Sulejówek - pokaz filmu "List z Polski" połączone ze spotkaniem z reż. Mariuszem Pilisem, 28 kwietnia, g. 18:30 w Domu Parafialnym Parafii Przemienienia Pańskiego przy ul. Ks. Skorupki w Sulejówku Miłośnie.

Płock - projekcja filmu "10.04.10" oraz spotkanie z autorką filmu Anitą Gargas, 29 kwietnia, g. 17, w auli Politechniki Warszawskiej, al. Jachowicza 2/4.

Świdnik - projekcja filmu "List z Polski" oraz spotkanie z reż. Mariuszem Pilisem, 29 kwietnia, g. 17, w sali narad Urzędu Miejskiego, ul. Wyszyńskiego 15.

Kraków - projekcja filmu "10.04.10" oraz spotkanie z autorką filmu Anitą Gargas, 4 maja, g. 18, kino Kijów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Pożar w zakładzie przetwórstwa rybnego

zdjęcie ilustracyjne / pixabay

  

Strażacy opanowali pożar, który wybuchł w środę w nieużytkowanym zakładzie przetwórstwa rybnego w Złocieńcu. Udało się uratować jedną trzecią powierzchni obiektu, który w wyniku pożaru częściowo uległ zawaleniu – poinformował oficer prasowy KW PSP w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak.

Po ponad czterech godzinach strażakom udało się opanować pożar zakładu przetwórstwa rybnego w Złocieńcu, który formalnie nigdy nie został otwarty.

"Część hali uległa zawaleniu. Uratowano jedną trzecią powierzchni obiektu"

– powiedział Kubiak.

Kubiak poinformował, że w akcji gaśniczej brały udział 32 zastępy straży pożarnej. Pożar gasili strażacy z jednostek z powiatów: drawskiego, łobeskiego i wałeckiego.

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Ze względu na duże zadymienie na drodze krajowej nr 20, przy której położony jest zakład, obowiązuje ruch wahadłowy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl