Z Wielkiej Brytanii deportowano Polkę. Nawet nie pozwolono jej się ubrać. Został też zmuszona do pozostawienia dzieci za granicą. Jest to już kolejny przykład tego, jak naszym rodaczkom podstępem na Wyspach odbierane są dzieci.

Informację o dramatycznych wydarzenia podał polonijny portal naszestrony.co.uk (TUTAJ WIĘCEJ)

32-letnia Małgorzata, matka trójki urodzonych w Londynie dzieci, została podstępem zwabiona do recepcji budynku, w którym mieszkała. Stamtąd - w towarzystwie 5 strażników i 2 kobiet - została zaciągnięta (w samym szlafroku i kapciach!) i odwieziona na lotnisko. Po drodze Polka zemdlała, co jedna z asystujących osób uznała za próbę uniknięcia deportacji.

Dlaczego została deportowana?

"Kobieta będąca świadkiem bójki, do której doszło w grupie Polaków, trafiła do policyjnego aresztu na Wembley celem złożenia wyjaśnień. Tam doszukano się, że w przeszłości była deportowana z Wielkiej Brytanii i korzystając z danego jej prawa wróciła po wyznaczonym terminie. Kobietę przekazano do Home Office, gdzie stwierdzono, że jest ona potencjalnym zagrożeniem dla brytyjskiego społeczeństwa" - podaje naszestrony.co.uk

Małgorzata jest już w Polsce, a jej dzieci (w wieku 14, 13 i 10 lat) zostały z ojcem.

Informowaliśmy już wcześniej na portalu niezależna.pl o tym, że w Wielkiej Brytanii statystycznie ok. 120 dzieci rocznie zostaje odebranych Polakom. Powody dla których dochodzi do takich wydarzeń są najczęściej błahe.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące dane - w Wielkiej Brytanii rocznie odbiera się Polakom ok. 120 dzieci