Żakowski atakuje „Gazetę Polską Codziennie” za okładkę: „Miller powinien wytoczyć proces”

  

Redaktora Jacka Żakowskiego oburzyła najnowsza okładka „Gazety Polskiej Codziennie”. Na antenie TOK FM dziennikarz zaczął nawet sugerować, że Jerzy Miller powinien za nią wytoczyć redakcji pozew.

- To jest sprawa procesowa – orzekł na antenie TOK FM Jacek Żakowski.

Dziennikarzowi nie podobały się informacje przedstawione na konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej. Przekonywał, że są to „bezpodstawne pomówienia”.

- Odwaga dyletantów do wypowiadania się na tematy, o których nie mają pojęcia, to jeden z głównych problemów cywilizacji – mówił Żakowski.

Żakowski skrytykował również zajmujących się sprawą katastrofy smoleńskiej dziennikarzy przekonując, ze to „niepokojące”, aby media ulegały tego typu retoryce. Największe oburzenie Żakowskiego wywołała jednak okładka „Gazety Polskiej Codziennie”:

- Pierwsza strona. „Rosjanie podyktowali raport komisji Millera”. To jest sprawa procesowa. Nie mam cienia wątpliwości, że Jerzy Miller powinien wytoczyć proces i go szybko wygrać. To poważne, groźne pomówienia. Liczę, że sądy będą działały szybko – oznajmił Jacek Żakowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TOK FM,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Niewybuch. Ewakuacja 150 mieszkańców

/ arembowski

  

Ok. 150 mieszkańców miejscowości Wygoda w powiecie łomżyńskim (Podlaskie) w sobotę zostanie ewakuowanych w związku ze znalezieniem niewybuchu. Miejsce znaleziska zostało zabezpieczone przez służby.

Jak poinformowała Edyta Wilczyńska z podlaskiej policji, na prywatnej posesji podczas prac budowlanych został znaleziony pocisk lotniczy. Po godzinie 18 w sobotę została podjęta decyzja o ewakuacji okolicznych mieszkańców.

Promień ewakuacji wynosi ok. 800 m; ewakuowanych zostanie ok. 150 osób z 50 domów - poinformowała policja.

"Na miejscu są policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz saperzy z jednostki wojskowej z Orzysza"

- poinformowała Wilczyńska. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl