News słownego Grzegorza

  

Politycy PO desperacko szukają możliwości poprawienia swoich notowań w sondażach. Wierzą, że da im to odgrzewanie sprawy Trybunału Konstytucyjnego i kolejne debaty w europarlamencie o praworządności w Polsce. Niby wiadomo od dawna, że temat to zgrany, ale... Może tym razem się uda, gdy sprawę się podkręci i zrobi newsa? Na taki właśnie pomysł wpadła centrala Platformy. Niemal w jednej chwili europosłowie PO doznali masowej iluminacji i na Twitterze zamieścili, każdy z osobna, wpis: „Debata w Strasburgu to głos zaniepokojenia przyjaciół Polski. Demokratyczny świat to widzi. Nie dał się oszukać rządowej propagandzie!”. Widać, że Grzegorz Schetyna to twardy i słowny gość – co obieca, dotrzyma. W końcu obiecał, że PO będzie jak jedna pięść i będzie mówić jednym głosem. Tak też i jest.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts