Wałęsa nadaje na Polskę przed debatą w PE: To, co robi rząd...

Lech Wałęsa uaktywnił się przed debatą o Polsce, która odbędzie się w Parlamencie Europejskim. – Nie dajcie się wodzić za nos.

Piotr Galant/Gazeta Polska
Lech Wałęsa uaktywnił się przed debatą o Polsce, która odbędzie się w Parlamencie Europejskim. – Nie dajcie się wodzić za nos. To, co robią w Polsce rządy, to jest niebezpieczne – donosi w „apelu” do zachodnich polityków. 

Dziś w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata o Polsce. Europosłowie Platformy Obywatelskiej już się w związku z tym „popisali”, kolportując na Twitterze przekaz dnia z centrali. „Debata w Strasburgu to głos zaniepokojenia przyjaciół Polski. Demokratyczny świat to widzi. Nie dał się oszukać rządowej propagandzie!” – przeklejali jeden po drugim ten sam tekst. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Kopiuj-wklej. Żenujący przekaz dnia PO na temat debaty w Parlamencie Europejskim

Lech Wałęsa nie chciał być gorszy i też postanowił przyłączyć się do grona osób skarżących się na własny kraj u zachodnich polityków.

Moja zdecydowana prośba do Parlamentu (Europejskiego – przyp. red.). Nie dajcie się wodzić za nos. To, co robią w Polsce rządy, to jest niebezpieczne, niewłaściwe i na to solidarność międzynarodowa pozwolić nie może – ogłosił.

 

Źródło: radiozet.pl,niezalezna.pl

#Lech Wałęsa #Parlament Europejski #debata

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo