Prezydent RP Andrzej Duda

Doceniam zaangażowanie „Gazety Polskiej Codziennie” w życie publiczne. To poważne medium i poważne dziennikarstwo, które dzisiaj, niestety, jest coraz częściej dobrem rzadkim. Życzę całej redakcji owocnej pracy przez następne lata, a czytelnikom inspirującej lektury.

Pozdrawiam
 

Premier RP Beata Szydło

Już od pięciu lat „Gazeta Polska Codziennie” dostarcza informacji o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Niejednokrotnie Państwa bezkompromisowość w dążeniu do ukazania prawdy o wydarzeniach z polskiej historii i teraźniejszości dała impuls do wyjaśniania spraw, które dotychczas były przemilczane. To praca, którą trudno przecenić. Redakcji i jej współpracownikom gratuluję profesjonalizmu i życzę powodzenia oraz satysfakcji z pracy w kolejnych latach.
 

Jarosław Kaczyński, Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Gratuluję zarówno tego wszystkiego, co uczyniliście dla wolności Polaków i polskich mediów, jak i tego, że potrafiliście zbudować firmę wydającą gazetę, która ma własny styl i bardzo bogatą tematykę w różnych dziedzinach, szczególnie w odbudowie świadomości historycznej, i że w trudnych warunkach dla całej prasy rośniecie jesteście mocną redutą w tym pasmie wolnych mediów, które są coraz szersze i mocniejsze. Jeszcze raz serdecznie gratuluję.