„Uchodźcy” są coraz bardziej zdesperowani. Chcąc dotrzeć do Wielkiej Brytanii blokują drogi kierowcom ciężarówek. Na jezdnie wywlekają konary drzew, by choć odrobinę spowolnić pojazdy i usiłują wedrzeć się do środka. W stronę samochodów lecą kamienie. Jak widać, nie bez powodu rząd w Londynie ma zamiar wydać 17 mln funtów na budowę 4-metrowego muru, który powstrzyma nielegalnych imigrantów z Afryki i państw Bliskiego Wschodu. Autor nagrania, które pojawiło się w sieci jest Polakiem.

Francuski rząd potwierdził, że gigantyczne obozowisko dla 10 tys. ludzi, którzy chcą za wszelką cenę dostać się do Wielkiej Brytanii, zniknie z powierzchni ziemi.

Kierowcy ciężarówek przemierzający trasę z Calais do Dover - nazywanego Bramą Anglii - niejednokrotnie alarmowali o problemach z uchodźcami, którzy chcą nielegalnie dotrzeć do UK.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: Kierowcy znaleźli sposób na „uchodźców” z Calais. Zobacz czym obwieszają swoje ciężarówki. WIDEO

W sieci pojawił się nowy materiał dokumentujący napaści „uchodźców” na przemierzających tę trasę kierowców. Imigranci starając się zatrzymać pojazd w pobliżu Calais, blokują drogi drzewami. Autor nagrania jest Polakiem. Opowiedział co zaszło podczas zjazdu do portu w Calais.

To było już na samym zjeździe z autostrady, na którym było bardzo ciemno. Zwolniłem więc do przyzwoitej prędkości. Wtedy zza betonowych barier zaczęli wyskakiwać ludzie. Nie wiedziałem, czy mam przyspieszyć i taranować te drzewa, czy się zatrzymać

– mówił cytowany przez kontakt24.
 
Po dojechaniu do portu mężczyzna zorientował się, że ma dodatkowych pasażerów.

Weszli na samochód, między kabinę ciągnika a naczepę. Rozcięli plandekę i schowali się w środku. Dopiero, gdy dojechałem do portu, służby graniczne ściągnęły mnie na kontrolę i tam po otwarciu naczepy wyciągnęli trzech pasażerów na gapę

– dodał Pan Mirosław.

Niemcy nie widzą jednak problemu. Przechodzą samych siebie w sposobach aklimatyzacji imigrantów. Uruchomili szkołę flirtu dla uchodźców z Afganistanu. Uczą w niej imigrantów, jak powinni zachowywać się wobec europejskich kobiet.

CZYTAJ WIĘCEJ: Niezły kabaret. Niemcy uruchomili szkołę flirtu dla uchodźców. Już zapomnieli o Kolonii? 

Zobacz wideo z napaści uchodźców na samochód: