Strategia niszczycieli wiary i moralności

  

„Przekażmy sobie znak pokoju” to nazwa kampanii społecznej prowadzonej przez organizacje LGBT. Promuje ją plakat, na którym dłonie przekazujące sobie znak pokoju, odziane są: jedna w różaniec, a druga w tęczową opaskę symbolizująca przynależność do środowiska homoseksualistów. W akcję włączyli się przedstawiciele tzw. liberalnych środowisk katolickich, ale nie ma ona nic wspólnego z pokojem. To wojna homolobby ze zwolennikami tradycyjnej moralności. Dowodem na to jest m.in. fakt, że finansowana jest przez znaną z promowania głębokich, lewicowo-liberalnych reform społecznych fundację George’a Sorosa. Uczestnictwo w tym skandalu katolickich pism (m.in. „Tygodnika Powszechnego” – red.), duchownych i intelektualistów to poważna sprawa. Uczestnicy akcji kwestionują nauczanie Kościoła, odrzucają autorytet Pisma Świętego, Tradycji, o Magisterium nie wspominając. Pozostawienie tego przez Kościół bez komentarza wpisywać się będzie w strategię niszczycieli wiary i moralności. Nie można milczeć, gdy homoherezja wkracza do Polski i do polskiego Kościoła. Czekamy na reakcję episkopatu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts