Wyluzowany Wałęsa

  

Pewne zachowania świadczą o klasie człowieka. Na pogrzebie Wojciecha Jaruzelskiego Lech Wałęsa pojawił się w eleganckim garniturze. Abstrahując od oceny czerwonego generała, strój jak najbardziej stosowny, by zmarłemu towarzyszyć w ostatniej drodze. W towarzystwie innych VIP-ów eksprezydent z nieodłączną Matką Boską w klapie prezentował się poprawnie. W ostatnią niedzielę podczas państwowych uroczystości pochówku „Inki” i „Zagończyka” w bazylice Mariackiej nasz „noblysta” pojawił się w luzackim, wakacyjnym stroju, by w trakcie przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy ostentacyjnie opuścić świątynię. Tym samym okazał swój „szacunek” dla pewnych idei bliskich większości Polaków. I dołączył do prekursorów „ekstrawaganckiego luzu” podczas oficjalnych uroczystości: śp. „dżinsowego” Jacka Kuronia i „sandałowego” Adama Michnika.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts