Koniec epoki

  

Ech, gdzie te cudowne, szczenięce lata, gdy chłopcy ganiali z procami, a dziewczynki prześcigały się w strojeniu lalek. Młodzieńcy chcieli być tacy jak Janek Kos albo Bruce Lee i w pocie czoła machali hantlami po piwnicach i strychach.

Dziewczyny były bardzo opiekuńcze i potrafiły zastąpić mamę w opiece nad młodszym rodzeństwem. Młodzi, odpowiedzialni ojcowie umieli utrzymać swoje rodziny, a w razie zagrożenia stanąć w ich obronie. Młode, odpowiedzialne i kochające matki dbały o swoje dzieci i domy. I komu to przeszkadzało? Egoizm i konsumpcjonizm spotęgowany przez genderowe fanaberie zaczyna zbierać żniwo. Jednak zagłada modernistycznej cywilizacji nie będzie ewolucyjna, jak to ma miejsce z gatunkami, które nie chcą się mnożyć. Ona ulegnie gwałtownemu przyspieszeniu i będzie miała swój krwawy finał. I to już zaczyna się dziać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts