Kijowski obraża Polaków, którzy nie chcą do KOD-u. „Słabo wykształceni, pobierający zasiłki”

  

Janusza Kijowskiego – stryja Mateusza Kijowskiego - ciągnie ewidentnie do KOD. Ciągnie go tak bardzo, że w obliczu fiaska, jakim niewątpliwie są liche frekwencje na imprezach Komitetu Obrony Demokracji, zaczął obrażać Polaków, zwłaszcza wyborców Prawa i Sprawiedliwości. „Biedni ludzie, słabo wykształceni,(…) pracujący za marne grosze albo pobierający głodowe zasiłki - nie chcą bronić Konstytucji, Trybunału czy Demokracji liberalnej” – napisał na Facebooku znany reżyser.
 
O tym, że w KOD jest kiepsko, informowaliśmy nie raz. O wielkiej klapie KODziarskiej manifestacji musiało przyznać nawet TVN24.

Jest jedna rzecz warta odnotowania. Ten tłum, który widzą państwo za moimi plecami (…) nie jest aż tak liczny jak w czasie wcześniejszych zgromadzeń, organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. (…) Część tych ludzi, których tutaj widać, to są po prostu turyści, którzy przechodzą i zatrzymują się z ciekawości

– relacjonował z Krakowskiego Przedmieścia reporter TVN24. 
  
CZYTAJ WIĘCEJ: Niemieckie lewackie organizacje promowały imigrantów i muzułmanów. Teraz pomogą KOD

Stryj Mateusza Kijowskiego zamieścił na FB niezwykle emocjonalny wpis. Wieszczy trudne czasy, ponieważ Polacy nie chcą dołączać do KOD. Przy okazji obraża tych, którzy nie uwierzyli w slogany jego bratanka, nazywając ich „słabo wykształconymi, pozbawionymi ciekawości świata, czy pobierającymi zasiłki głodowe”.Mówią, że nikt już nie chce bronić demokracji. Nie przychodzi im do głowy, że w Polsce panuje demokracja, a oni może chcą „swojej demokracji”. Przekonał się o tym mężczyzna sprzedający znaczki z Andrzejem Dudą na Krakowskim Przedmieściu.

Rok po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy pod Pałacem Prezydenckim zebrał się Komitet Obrony Demokracji. Żądali postawienia prezydenta przed Trybunał. O tym, jakiej demokracji domagają się zgromadzeni wokół Mateusza Kijowskiego ludzie, przekonał się jeden z mężczyzn, sprzedający znaczki z wizerunkiem Andrzeja Dudy. W niewybrednych słowach określił zachowanie sympatyków KOD.
 
Stryjek lidera KOD stwierdził, że miał „dzień do du*y”. Wszystko za sprawą Polaków, którzy nie nabrali się na retorykę KOD. Może uda się „bronić demokracji” w innym kraju? O takim planie mówił już lider KOD.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,facebook.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Znany sklep internetowy pod lupą Komisji Europejskiej. Chodzi o wykorzystanie poufnych danych

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/CC0/PhotoMIX-Company

  

Komisja Europejska poinformowała dzisiaj o wszczęciu formalnego dochodzenia antymonopolowego, by ocenić, czy wykorzystanie przez Amazon poufnych danych od niezależnych sprzedawców detalicznych handlujących na tej platformie narusza reguły konkurencji UE.

- Europejscy konsumenci coraz częściej robią zakupy online. Handel elektroniczny zwiększył konkurencję detaliczną i przyniósł większy wybór oraz lepsze ceny. Musimy zapewnić, by duże platformy internetowe nie eliminowały tych korzyści przez antykonkurencyjne działania. Dlatego postanowiłam bardzo dokładnie przyjrzeć się działaniom Amazona i jego podwójnej roli jako platformy sprzedażowej oraz sprzedawcy detalicznego i ocenić zgodność jego praktyk z zasadami UE

- oświadczyła unijna komisarz ds. konkurencji Margrethe Vestager.

Amazon sprzedaje produkty na swojej stronie internetowej jako sprzedawca detaliczny, ale jest też platformą tworzącą rynek, na którym niezależni sprzedawcy mogą sprzedawać produkty bezpośrednio konsumentom.

KE podkreśliła, że udostępniając rynek sprzedawcom, Amazon cały czas gromadzi dane o aktywności firm na platformie. Ze wstępnych ustaleń KE wynika, że Amazon korzysta z wrażliwych informacji na temat sprzedawców na swoim rynku, ich produktów i transakcji na stronie internetowej. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl