Z OSTATNIEJ CHWILI

Minister Dworczyk: kolejne przejście graniczne między Polską a Ukrainą zostanie otwarte w 2023 roku przed wakacjami w Niżankowicach-Malhowicach • • •

​Napad na dziennikarza we Wrocławiu

Wrocławscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwie osoby podejrzewane o pobicie innego mężczyzny i kierowanie wobec niego gróźb. Zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia, w wieku 21 i 37 lat.

policja.pl
Wrocławscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwie osoby podejrzewane o pobicie innego mężczyzny i kierowanie wobec niego gróźb. Zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia, w wieku 21 i 37 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Pokrzywdzonym okazał się dziennikarz jednej z wrocławskich gazet.

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2016 r. w okolicy jednej z ulic na terenie dzielnicy Wrocław – Stare Miasto. Policjanci pełniąc w tym rejonie służbę patrolową, usłyszeli w pewnym momencie krzyki, dobiegające z okolic Parku Słowackiego. Podjęli interwencję.

Zauważyli mężczyznę, a obok niego dwóch innych mężczyzn. Pokrzywdzony poinformował funkcjonariuszy, że został kilkakrotnie uderzony w twarz i plecy. Jak oświadczył, napastnicy też mu grozili. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, interweniujący policjanci zatrzymali podejrzewanych mężczyzn.

W trakcie interwencji pokrzywdzony oświadczył, że jest dziennikarzem jednej z wrocławskich gazet, a do zdarzenia doszło, gdy wykonywał swoją pracę. Zatrzymani zostali przewiezieni do jednostki policji. Trwają czynności wyjaśniające zdarzenie.

 

 


Źródło: policja.pl

#policja #Wrocław #dziennikarz

krs
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo