​Polskie ofiary dżihadu

  

Głupota unijnych władz (a zwłaszcza „gościnnej” Angeli Merkel), objawiająca się w spraszaniu do Europy amatorów łatwo dostępnego socjalu, mści się okrutnie na obywatelach UE. Skoro prezydent Hollande oficjalnie ogłasza, że Francja musi nauczyć się żyć z terroryzmem, oswaja tym samym eskalację krwawych zamachów dżihadu. Również na naszych rodaków podróżujących bądź mieszkających za granicą. Tuszowanie wyznania i pochodzenia sprawców tych mordów przez politpoprawne władze i wspierające je media jest kuriozalne. Doświadczyliśmy tego na przykładzie zarąbanej maczetą w Reutlingen Polki. Natychmiastowe wręcz sugerowanie przez niemieckie brukowce romansu i ciąży ponad dwukrotnie starszej kobiety z zakochanym w niej do szaleństwa 21-letnim syryjskim imigrantem jest niewiarygodne. I wyjątkowo podłe.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts