Rihanna na Narodowym w Warszawie

28-letnia gwiazda muzyki pop rozpoczęła niedawno europejską część trasy ​The Anti World Tour. Rihanna wystąpi dziś (5 sierpnia) o godz.

mat.pras.
28-letnia gwiazda muzyki pop rozpoczęła niedawno europejską część trasy ​The Anti World Tour. Rihanna wystąpi dziś (5 sierpnia) o godz. 21 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Międzynarodowa supergwiazda, zwyciężczyni Grammy Award i multi-platynowa artystka, 26 lutego 2016 rozpoczęła wielką trasę koncertową promującą najnowszy, ósmy w karierze album. Podczas niej Rihanna da prawie 40 występów w Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Chicago, Vancouver, Washington DC i w innych amerykańskich miastach. Część europejska trasy rozpoczęła się koncertami m.in. w Londynie, Amsterdamie, Berlinie, Mediolanie i Barcelonie. W Warszawie piosenkarka wystąpi dziś (5 sierpnia) o godz. 21 na stołecznym Stadionie Narodowym. Jako support o godz. 19:00 wystąpi Mo Beatz, a o 19:50 Big Sean.

Uwaga warszawiacy! W związki z koncertem możliwe są utrudnienia w komunikacji w pobliżu Stadionu Narodowego. Więcej informacji na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

 Źródło: www.efest.pl,niezalezna.pl

 

#Big Sean #Mo Beatz #​The Anti World Tour #Stadion Narodowy #Rihanna

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo