Jolanta z Małopolski - ona padła ofiarą uchodźcy z maczetą

Ofiarą uchodźcy z Syrii, który szalał uzbrojony w maczetę, po ulicach niemieckiego miasteczka Reutlingen, padła Polka. 45-letnia Jolanta K. pochodząca z Małopolski.

facebook
Ofiarą uchodźcy z Syrii, który szalał uzbrojony w maczetę, po ulicach niemieckiego miasteczka Reutlingen, padła Polka. 45-letnia Jolanta K. pochodząca z Małopolski.

O dramacie, do którego doszło w niedzielę portal niezalezna.pl, informował natychmiast po tragedii.

"W mieście Reutlingen (koło Stuttgartu) 21-letni mężczyzna uzbrojony w maczetę zaatakował kilka osób. Jedna kobieta zginęła, są też ranni. Wiadomo, że napastnik jest syryjskim uchodźcą"

CZYTAJ WIĘCEJ: Kolejny dramat w Niemczech - syryjski uchodźca zabił maczetą kobietę

Wkrótce okazało się, że zamordowaną kobietą była Polka.
"Ślady krwi w barze w Reutlingen znaczą ślad ucieczki 45-letniej Jolanty K. Ostatnie ciosy maczetą Muhamed (21 l.) zadał jej, kiedy już prawie zdołała wybiec na ulicę" - pisze fakt24.pl

Dziś wiadomo, że ofiara uchodźcy jest kobieta pochodząca z Dąbrowy Tarnowskiej (woj. małopolskie). W Niemczech mieszkała od roku.

"Początki nie były łatwe. Jolanta pracowała jako sprzątaczka, mieszkała kątem u nowo poznanej przyjaciółki. Trzy miesiące temu zaczęło się jej układać. Znalazła stała pracę w barze w Mangal Kebap jako pomoc kuchenna. W Polsce zostawiła czworo dzieci. Troje starszych (19, 22 i 23 lata) już się usamodzielniło. Najmłodsza 8-letnia córka miała niedługo dołączyć do mamy. W niedzielę Jolanta K. wróciła do Reutlingen po wizycie w Polsce" - relacjonuje fakt24.pl

W niedzielę zginęła z ręki 21-letniego uchodźcy z Syrii.

 

 Źródło: niezalezn.pl,fakt24.pl

#Niemcy #mord #uchodźca #Syria

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo