​Kapustka cieszy się z oferty Leicester

Mistrz Anglii chce pozyskać Bartosza Kapustkę. Leicester złożyło ofertę Cracovii i czeka na odzew.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Mistrz Anglii chce pozyskać Bartosza Kapustkę. Leicester złożyło ofertę Cracovii i czeka na odzew. - Cieszę się, że taki klub jest mną zainteresowany - powiedział piłkarz po meczu Cracovii z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

„Daily Mail” utrzymuje, że Leicester jest gotowy zapłacić za Kapustkę nawet 10 mln euro. Młody Polak świetnie zaprezentował się na Euro 2016, czym zwrócił uwagę skautów z zachodnich klubów. Pierwsza oferta „Lisów” została podobno przez klub z ul. Kałuży odrzucona. Zawodnika bardzo chce w swoim zespole menedżer Leicester Claudio Ranieri.

Kapustka zdaje sobie sprawę, że nie wszystko teraz zależy od niego i cierpliwie czeka na wynik negocjacji pomiędzy Cracovią a Leicester. - Jeśli zapadną pozytywne decyzje, to będę szczęśliwy - mówi. Czy liga angielska to dla niego wymarzony kierunek? - Każdy kierunek może być dobry, jeśli ktoś jest zdeterminowany i odpowiednio się zaaklimatyzuje - mówi 19-latek. W aklimatyzacji pomógłby mu na pewno Marcin Wasilewski, który od 2013 gra w angielskiej drużynie.

Kapustką interesują się także Everton i Southampton, a także Ajax Amsterdam i FC Koeln.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Leicester City #Bartosz Kapustka #Claudio Ranieri

mch
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo