UEFA: Pazdan największym odkryciem Euro 2016

  

Polski obrońca Michał Pazdan znalazł się w wąskim gronie największych odkryć na Euro 2016. Na oficjalnej stronie UEFA napisano, że Pazdan „Kończył Euro jako bohater narodowy”.

Wśród największych odkryć mistrzostw Europy w piłce nożnej na oficjalnej stronie UEFA wyróżniono Michała Pazdana. O polskim obrońcy napisano sporo ciepłych słów.

Przypomniano, że początkowo był jedynie rezerwowym w kadrze. Ponadto w oficjalnym komunikacie UEFA przypomina również anegdotę z udziałem Pazdana, który przeraził portiera w jednym z hoteli. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że Michał Pazdan rzeczywiście jest zawodnikiem polskiej reprezentacji.

- Melduję się w hotelu. Bluza z kapturem, szerokie spodnie, łysa głowa... Nie wyglądałem szczególnie wyjściowo. Mówię w recepcji: „Przyjechałem na zgrupowanie reprezentacji”. Gościowi mało oczy nie wyskoczyły z orbit, wziął mnie za żartownisia. Poprosił ochroniarza, aby wyrzucił mnie z hotelu. Dopiero, gdy pokazałem mu dowód osobisty, uwierzył i przepraszał mnie ze trzy razy. Tomek Hajto zawsze się z tego śmiał – relacjonował całe zajście Michał Pazdan w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”.

Uzasadnienie werdyktu UEFA nie pozostawia wątpliwości. To właśnie Michał Pazdan jest jednym z największych objawień Euro 2016.

- Skromny środkowy obrońca kończył Euro jako bohater narodowy po tym, jak pomógł drużynie zachować czyste konto w trzech meczach grupy C, przede wszystkim z Niemcami – czytamy na stronie uefa.com.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,uefa.com. Przegląd Sportowy

Tagi

Wczytuję komentarze...

Józef Zając ponownie senatorem

Józef Zając / By Kancelaria Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=45470108

  

Obecny senator Józef Zając został ponownie wybrany na senatora w okręgu wyborczym nr 18 obejmującym Chełm i powiaty: chełmski, krasnostawski i włodawski (Lubelskie) – wynika z danych PKW z 98,85 proc. komisji. Zając otrzymał 60,88 proc. głosów.

Z danych z 259 na 262 obwodowe komisje wyborcze w okręgu nr 18 wynika, że Zając otrzymał 59 789 głosów (60,88 proc.)

Jego kontrkandydat popierany przez KO, bezpartyjny lekarz weterynarii Rafał Stachura otrzymał 30 695 głosów (31,22 proc.), zaś dziennikarz Konrad Rękas, popierany przez komitet Przywrócić Prawo – 7 767 (7,9 proc.).

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl