Paradne. Maciej Lasek odnalazł się nowej roli – doradza ws. Przystanku Woodstock

Kiedy tegorocznemu Przystankowi Woodstock nadano status imprezy o podwyższonym ryzyku, Jerzy Owsiak zaczął biegać po mediach i skarżyć się na tę decyzję.

Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Kiedy tegorocznemu Przystankowi Woodstock nadano status imprezy o podwyższonym ryzyku, Jerzy Owsiak zaczął biegać po mediach i skarżyć się na tę decyzję. W rozmowach padały nawet słowa, że to może być ostatni Woodstock w ogóle. Oczywiście do szefa WOŚP pomocną dłoń wyciągnął mainstream. Ze wsparciem pospieszył też nieoczekiwanie były szef propagandowego zespołu smoleńskiego – Maciej Lasek.

Tegoroczny Przystanek Woodstock będzie bez wątpienia wyjątkowy. Po raz pierwszy nadano mu status imprezy o podwyższonym ryzyku. Taką decyzję podjął kilka tygodni temu wojewoda lubuski Władysław Dajczak.

Twarz Woodstocku i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak nie krył oburzenia decyzją wojewody. – Taka nagła zmiana warunków bezpieczeństwa na trzy tygodnie przed imprezą to ogromne koszty. Liczymy to cały czas, myśleliśmy, że to będzie dodatkowy milion złotych, ale już jest więcej. Sześć i pół kilometra ogrodzenia, 700 ochroniarzy – żalił się w rozmowie z portalem naTemat.pl.

Z kolei w TVN24 pytano Owsiaka, czy to już ostatni Przystanek Woodstock. – To się okaże – odpowiadał dramatycznie szef WOŚP.

Natomiast w rozmowie z Wirtualna Polską Jerzy Owsiak poszedł jeszcze dalej. – Zamknijmy się w domach i z nich nie wychodźmy. I odwołajmy także imprezę, która będzie miała miejsce dwa tygodnie po naszym festiwalu, czyli Światowe Dni Młodzieży – oznajmił.

Nieoczekiwanie na ratunek Jurkowi pospieszył Maciej Lasek, który za rządów PO-PSL stał na czele propagandowego zespołu zajmującego się tragedią smoleńską. I zaproponował, żeby organizować… festiwal na uchodźstwie.

Czyżby Lasek, po rozwiązaniu kierowanego przez niego zespołu i wyłączeniu strony internetowej, na której rządowy zespół smoleński publikował swoje wiekopomne, zgodne z rosyjską linią zdarzeń odkrycia, zaczął rozglądać się za nową fuchą?


fot. twitter.com/print screen

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jerzy Owsiak #WOŚP #Maciej Lasek #Przystanek Woodstock

plk
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo