Panowie nikt i NATO

  

Znów wypada współczuć wyborcom, którym sympatie polityczne każą głosować na partie opozycyjne. Naprawdę nie mają nikogo sensownego do wyboru. Sukces szczytu NATO w Warszawie w wymiarze politycznym, kwestii bezpieczeństwa, ale też organizacyjnym – jest bezdyskusyjny.

Znaczenie tego wydarzenia dla wzrostu pozycji i bezpieczeństwa Polski – także. Bez wątpienia ustalenia szczytu są zgodne z polską racją stanu. Są naszym, wspólnym polskim triumfem. Co zatem robi opozycja i jej media? Hm, to skomplikowane. Szefa NATO pracownicy medialni pytają o wystawę smoleńską i czy aby na pewno się na nią zgadzał. Oburzają się, że na wystawie o historii NATO zabrakło fotki Aleksandra Kwaśniewskiego. Opowiadają, że Polska z winy PiS-u została „upokorzona” przez prezydenta USA, bo wspomniał o sporze wokół TK. PO odkurza hasła z własnej kampanii sprzed dekady o „wstydzie za PiS”. Nowoczesna chwali się, że Petru zjadł śniadanie z siedmioma premierami. Tusk kręci się, by nie stać na zdjęciu obok prezydenta Dudy. Nawet cienia poważnego zachowania – okazało się, po raz kolejny zresztą – tam po prostu nie ma nikogo.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts