Szczyty głupoty

  

Znany żart z podstawówki mówił, że szczytem głupoty jest wyskakiwanie przez okno w nadziei, że uratuje nas Spiderman. W podobny sposób zachowały się media nieprzychylne PiS-owi, które ze zgryzotą, obgryzając paznokcie ze złości, przyglądały się spotkaniu władz NATO.

Na ich nieszczęście wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane przez administrację i służby. Rząd PiS-u sobie poradził. Dlatego główny temat zrobiono z wystawy o drodze Polski do NATO. Nic tam bezpieczeństwo Polaków i gwarancje solidarności. Ważne, że na zdjęciach nie było Bronisława Geremka i Aleksandra Kwaśniewskiego, a byli oni tylko wymienieni w tekstach. Polacy jednak wiedzą, co jest dla nich ważne, czego nie rozumie lewica, traktująca swoich widzów i wyborców jak tępy motłoch, któremu trzeba wtłaczać do głów, co ma myśleć. Dlatego przegrali wybory. Idąc dalej tą drogą, idą ku zagładzie, bo Spiderman znów się nie pojawi.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts