​Tomasz Sekielski poza TVP

  

Program „Po prostu” Tomasza Sekielskiego znika z TVP1. W jesiennej ramówce już go nie będzie.

Nasza umowa z Telewizją Polską na realizację programu „Po prostu” skończyła się z początkiem czerwca. Do tej pory nie otrzymaliśmy propozycji nowego kontraktu. Tak czy inaczej podjęliśmy decyzję o tym, że nie chcemy tej umowy przedłużać – powiedział Sekielski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, który poinformował o rozstaniu dziennikarza z Telewizją Polską.

Tomasz Sekielski współpracował z TVP1 od 2013 roku, gdzie przez cały czas prowadził autorski program „Po prostu”. Składały się na niego realizowane za granicą reportaże tematyczne.

Przez ponad 15 lat – do kwietnia 2012 roku – Sekielski lat był związany z Grupą TVN, gdzie prowadził programy „Czarno na białym”, „Teraz my!”, „Magazyn 24 godziny” oraz „Fakty”.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Rusza Narodowa Strategia Onkologiczna

Andrzej Duda / Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

  

Prezydent Andrzej Duda podpisał dziś ustawę o Narodowej Strategii Onkologicznej. Celem ustawy jest stworzenie ram prawnych umożliwiających opracowanie i przyjęcie strategii.

Narodowa Strategia Onkologiczna ma wytyczyć kierunki rozwoju poszczególnych obszarów systemu opieki onkologicznej i obszarów wspierających onkologię.

Strategię opracuje zespół działający przy ministrze zdrowia. W jego skład wejdą m.in. przedstawiciele resortu zdrowia, prezydenta, Narodowego Funduszu Zdrowia, Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych, towarzystw onkologicznych i organizacji zrzeszających pacjentów onkologicznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl