​Żona Pazdana niepoprawna politycznie. Nie zgodzi się na transfer piłkarza do Turcji

Michał Pazdan, dzięki doskonałej grze w czasie Euro 2016, stał się jednym z bohaterów reprezentacji Polski.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Michał Pazdan, dzięki doskonałej grze w czasie Euro 2016, stał się jednym z bohaterów reprezentacji Polski. Zawodnik został doceniony nie tylko przez naszych kibiców, ale i przez zagraniczne kluby. Zainteresowali się nim m.in. Niemcy i Turcy. Jednak transfer do Besiktasu Stambuł raczej nie będzie możliwy. Nie zgadza się na to żona piłkarza.

Największe i najludniejsze miasto Turcji stało się również wyjątkowo niebezpieczne. W samobójczym zamachu, do którego doszło przed kilkoma dniami na lotnisku Atatürka, zginęło 49 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.

Właśnie klub z tego miasta – Besiktas Stambuł – jest zainteresowany Michałem Pazdanem. Transfer nie wchodzi jednak w grę. Żona piłkarza stwierdziła to jasno i nie miała zamiaru ukrywać powodów swojego stanowiska.

Sytuacja rodzinna ma wpływ na wybór klubu. Turcja odpada, zdecydowanie. Po ostatnich zamachach na pewno się nie zgodzę na ten kierunek – nie będę żyła na wiecznej minie

– powiedziała Dominika Pazdan. 

Michał Pazdan jest wychowankiem Hutnika Kraków, z którego przed rozpoczęciem sezonu 2007/2008 przeniósł się do Górnika Zabrze. W maju 2012 r. podpisał umowę z Jagiellonią Białystok, a w czerwcu 2015 r. przeszedł do Legii Warszawa. W sezonie 2015/2016 zdobył ze stołecznym klubem mistrzostwo i Puchar Polski. Był także drugim kapitanem drużyny.

W reprezentacji Polski zadebiutował 15 grudnia 2007 podczas wygranego 1:0 towarzyskiego spotkania z Bośnią i Hercegowiną. 16 kwietnia 2008 został powołany do kadry na Mistrzostwa Europy 2008. W maju tego roku został powołany przez Adama Nawałkę do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. 30 maja 2016 selekcjoner oficjalnie powołał go do ścisłego składu na mistrzostwa Europy.

29-letni Michał Pazdan jest szczęśliwym mężem Dominiki i ojcem małego synka Marcela. 

 

Źródło: sportowefakty.wp.pl,niezalezna.pl,wikipedia.org

#Turcja #Michał Pazdan #Dominika Pazdan #Michał Pazdan żona #transfer

plk
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo