Rockowo nad Biebrzą

Przez dwa dni ze sceny nad Biebrzą będzie rozbrzmiewać mocna muzyka. 1 i 2 lipca 2016 r. na plaży miejskiej w Goniądzu odbędzie się festiwal Rock na Bagnie.

Fot. Marta Karnkowska Na zdjęciu publicysta "Codziennej" i "Nowego Państwa" Krzysztof Karnkowski podczas Rocku na Bagnie
Przez dwa dni ze sceny nad Biebrzą będzie rozbrzmiewać mocna muzyka. 1 i 2 lipca 2016 r. na plaży miejskiej w Goniądzu odbędzie się festiwal Rock na Bagnie.

Będzie to szósta już edycja imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Na Podlasie zjadą miłośnicy ostrych brzmień. Na scenie zaprezentuje się wiele kapel undergroundowej sceny z Polski i zagranicy. W piątek zagrają m.in. Proletaryat, Redakcja gra Śmierć Kliniczną i Absurd, Maleo Reggae Rockers oraz brytyjski zespół Peter and the Test Tube Babies. W sobotę będzie można usłyszeć m.in. Closterkeller, TZN-Xenna, Ivo Partizana oraz Ga-Ga/Zielone Żabki.

Nie zabraknie imprez dodatkowych: kino bagienne, giełda staroci, wystawy, imprezy sportowe. Odbędą się też spotkania z muzykami i autorami książek oraz dwie wystawy.  Dla zamiejscowych przygotowano pole namiotowe. Bilety: W dniu festiwalu kosztują 65 zł za dwa dni, a 40 zł za jeden dzień.

Szczegóły na stronie organizatora.

Podczas poprzednich edycji festiwalu wystąpiło wiele znanych kapel grających mocniejszą muzykę. Wśród nich dwukrotnie zagrał Spirit of 84 – czyli zespół Krzysztofa Karnkowskiego – publicysty „Gazety Polskiej Codziennie” i „Nowego Państwa”. W kolejnym numerze miesięcznika będzie można przeczytać jego relację z festiwalu. Już dziś polecamy.  

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Rock na Bagnie #Krzysztof Karnkowski #Spirit of 84

ak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo