Ile zarobią piłkarze po Euro 2016

  

Biało-czerwoni na Euro 2016 wyszli z fazy grupowej, wygrali mecz o 1/8 finału, teraz zagra w ćwierćfinale. Mecz Polska-Portugalia już dziś, zapraszamy na relację z tego spotkania na niezalezna.pl. Wraz z wygranymi idą pieniądze, jakie Polski Związek Piłki Nożnej otrzyma od UEFA. Związek sam ustala ile otrzymają piłkarze. Nieoficjalnie mówi się o 40 proc. tego, co dostanie PZPN, a ten otrzymał już miliony euro.
 
Stawki za mecze, jakie zaproponowała UEFA na Euro 2016 są podobne do tych sprzed czterech lat. Na nagrody Unia Europejskich Związków Piłkarskich przeznaczyła 301 mln euro.
 
Za awans reprezentacji na Euro 2016 PZPN otrzymał 8 mln euro. W fazie grupowej zarobił już 2,5 mln euro: za wygrane z Irlandią i Ukrainą po 1mln euro, za remis z Niemcami – 0,5 mln euro.
 
Awans do 1/8 finału został nagrodzony 1,5 mln euro, awans do ćwierćfinału – 2,5 mln euro. Razem PZPN otrzymał już 14,5 mln euro.
 
Za awans do półfinału przewidziano 4 mln euro, za zwycięstwo w finale – 8 mln euro. Naszym piłkarzom życzymy jak najlepszych wyników! Drużyna, która zajmie 2 miejsce – otrzyma 5 mln euro.

Nieoficjalnie mówi się, że piłkarze dostaną 40 proc. tego co otrzyma PZPN. Dodatkowo Zbigniew Boniek miał zapowiedzieć, że za awans do fazy pucharowej otrzymają premię. Ile?

Są to wewnętrzne ustalenia pomiędzy PZPN a piłkarzami reprezentacji Polski i nie podajemy takich informacji opinii publicznej

– powiedział Jakub Kwiatkowski z PZPN w rozmowie z bankier.pl.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bankier.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

MOCNE! „Korzenie sitw akademickich sięgają stalinizmu. Do dziś wrogów eliminują bezwzględnie”

kadr z programu "Wywiad z chuliganem" Piotra Lisiewicza / fot. Telewizja Republika

  

Tak mocno o akademickich sitwach nie mówił jeszcze nikt! – Na uniwersytetach nie było mowy o rozliczeniu z komunizmem. Odwrotnie, u progu transformacji uniwersytety oczyszczono z nonkonformistów. Nowe kadry rekrutowane są od bardzo wielu lat na bazie „ustawianych” konkursów. I ta rekrutacja dokonuje się nie z powodów merytorycznych, a genetycznych i towarzyskich – mówi dr Józef Wieczorek, autor bloga akademickiego nonkonformisty. ZOBACZ ROZMOWĘ, KTÓRA OTWIERA OCZY! (FILM).

Ta rozmowa powinna wstrząsnąć wszystkimi, którzy decydują o stanie polskiej nauki. Dr Józef Wieczorek, geolog wyrzucony w 1986 r. Uniwersytetu Jagiellońskiego z powodu „negatywnego oddziaływania na młodzież akademicką”, wie o patologiach na polskich uczelniach więcej niż ktokolwiek inny w Polsce. Jest on autorem bloga akademickiego nonkonformisty, a także blogów poświęconych mobbingowi na uczelniach oraz lustracji – „Lustro nauki”.

Sprawa zawieszenia prof. Aleksandra Nalaskowskiego przez władze Uniwersytetu Toruńskiego za felieton o LGBT, to wierzchołek góry lodowej. Wcześniej rektor Uniwersytetu Poznańskiego Andrzej Lesicki oficjalnie potępił abp Marka Jędraszewskiego, b. wykładowcę tej uczelni. Co najbardziej szokujące, poparcie dla stanowiska Lesickiego ogłosiła Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Jej prezydium decyzję podjęło JEDNOGŁOŚNIE.

Kto naprawdę rządzi na polskich uniwersytetach?

Dlaczego mówi się o czystce na uczelniach w stanie wojennym, a milczy się o ważniejszej czystce z roku 1986, która stworzyła podwaliny pod obecny akademicki establishment?

Jak dyktatura tego establishmentu szkodzi krytyce naukowej, przez co polskie uczelnie zajmują katastrofalne miejsca w światowych rankingach?

Dlaczego uniwersytety budują setki olbrzymich budynków, a w żaden sposób nie przekłada się na poziom polskiej nauki?

Jak ustawia się konkursy na uczelniane stanowiska?

Jak niszczeni są ci, którzy ujawniają plagiaty ważnych osób?

Jak mobbingowani są doktoranci?

Jak to możliwe, że w 2019 r. historycy boją się pisać nawet o czasach stalinowskich, jeśli dotyczy to osób zatrudnionych na ich uniwersytecie?

Cała rozmowa w programie Piotra Lisiewicza „Wywiad z chuliganem” poniżej:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl