Znana sieć po wygranej Polaków odda klientom pieniądze

W ramach promocji sieć sklepów Media Markt w Polsce ogłosiła, że każdy, kto na początku czerwca zrobił zakupy za minimum 500 zł będzie mógł liczyć na zwrot pieniędzy.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
W ramach promocji sieć sklepów Media Markt w Polsce ogłosiła, że każdy, kto na początku czerwca zrobił zakupy za minimum 500 zł będzie mógł liczyć na zwrot pieniędzy. Warunek jest jeden: awans reprezentacji do półfinału Euro 2016.

Jak informuje serwis pikio.pl promocja „Kibicuj naszym i odbierz kasę” może oznaczać dla sieci sprzedającej artykuły RTV i AGD spore wydatki. Jeśli bowiem reprezentacja Polski pokona w jutrzejszym meczu Portugalię klientom będzie trzeba zwrócić pieniądze za zakupy o wartości powyżej 500 zł.

Oficjalnie nie wiadomo ile dokładnie osób wzięło udział w promocji, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że może chodzić o tysiące paragonów. Rzeczniczka sieci sklepów zapewnia, że choć wygrana biało-czerwonych oznacza dla Media Markt spore straty, pracownicy i tak kibicują reprezentacji na Euro 2016.

– Kibicujemy naszym piłkarzom i liczymy, że trzeba będzie wypłacić naszym klientom te pieniądze – mówi rzeczniczka sieci Media Markt, Wioletta Batóg.

 

 


Źródło: niezalezna.pl,Pikio.pl

#Euro 2016 #piłka nożna #mecz #Media Markt #promocja #pieniądze #klienci #sklep #Polska #Portugalia

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo