Czego boi się PO

  

Politycy Platformy ostro krytykują działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego, ponieważ wiedzą, że agenci tej służby analizują wiele transakcji i działań podejmowanych podczas ośmioletnich rządów PO-PSL. Lista nazwisk uwikłanych w nie jest bardzo długa. Obejmuje nie tylko kilku ministrów i wiceministrów z gabinetu Donalda Tuska i Ewy Kopacz, ale również menedżerów czołowych spółek kontrolowanych przez skarb państwa. Obecnie na tapecie jest PZU, który przez lata był dojną krową dla ludzi związanych z PO. Nowy prezes ubezpieczeniowego giganta Michał Krupiński konsekwentnie analizuje działania poprzedników i informuje organa ścigania o podejrzanych transakcjach. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Podczas rządów PO-PSL miliardy na budzące wątpliwości inwestycje wydawały inne koncerny kontrolowane przez skarb państwa. Najwyższy czas na ich rozliczenie!
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts