Profesor Pazdan czeka na Ronaldo. Internauci czekają na to starcie

Ależ to był mecz! Co za nerwy i jaka radość!!!! Polska po bramce Jakuba Błaszczykowskiego i remisie 1:1 - w rzutach karnych pokonała Szwajcarię 5:4.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Ależ to był mecz! Co za nerwy i jaka radość!!!! Polska po bramce Jakuba Błaszczykowskiego i remisie 1:1 - w rzutach karnych pokonała Szwajcarię 5:4. Emocje kibiców były napięte do granic możliwości, czego nie można powiedzieć o meczu Portugalii z Chorwacją. Po wyjątkowo nudnym spotkaniu drużyna z Ronaldo w składzie zdołała wywalczyć awans. Internauci już czekają na starcie Pazdana z Ronaldo.

Po remisie w podstawowym czasie i bezbramkowej dogrywce o awansie Polaków zadecydowały rzuty karne. Decydującego gola Szwajcarom strzelił Grzegorz Krychowiak.

Z kolei po potwornie nudnym meczu Portugalia wygrała z Chorwacją. W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie oddała celnego strzału na bramkę przeciwnika. Zupełnie niewidoczne były również gwiazdy obu reprezentacji.  Mecz rozstrzygnął się w dogrywce. Jedyną bramkę w meczu zdobył Quaresma. Dobił strzał Ronaldo na pustą bramkę. Portugalia zagra z Polską w ćwierćfinale mistrzostw.  
 
Tymczasem internauci już czekają z niecierpliwością na pojedynek Ronaldo i Pazdana na murawie w ćwierćfinale Euro 2016.
 

 

 
 

 

 

 Źródło: Twitter,niezalezna.pl

#Pazdan #Ronaldo #Euro 2016 #mecz #Polska-Portugalia #ćwierćfinał #sport #piłka nożna

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo