Internauci odpowiadają na nagonkę na szefa MON #MuremzaMacierewiczem #Michnikpublikuj

  

Nie milkną echa artykułu, a właściwie paszkwilu wymierzonego w ministra Antoniego Macierewicza, jaki zamieściła weekendowa „Gazeta Wyborcza”. W kontrze do nagonki na szefa MON zorganizowanej przez dziennik oraz niektórych posłów opozycji, internauci zorganizowali akcję #MuremzaMacierewiczem.

Na dwa tygodnie przed szczytem NATO w „Gazecie Wyborczej” zamiast przeprosin na tytułowej stronie pojawił się artykuł atakujący ministra obrony Antoniego Macierewicza, sugerujący jego związki z agentami SB.

Do nagonki włączyli się politycy Platformy Obywatelskiej. Cała absurdalna akcja sprowokowała internautów, którzy zorganizowali akcję #MuremzaMacierewiczem. 


Internauci przypomnieli spółce Agora - wydawcy "Gazety Wyborczej" o wyroku sądu nakazującym opublikowanie przeprosin ministra Antoniego Macierewicza oznaczając swoje posty hasztagiem #Michnikpublikuj  
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Rozbudowa Heathrow pod znakiem zapytania

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Budzące kontrowersje plany budowy trzeciego pasa startowego na londyńskim lotnisku Heathrow stanęły pod znakiem zapytania w efekcie dzisiejszego wyroku sądu apelacyjnego, który uznał, że decyzja o budowie była niezgodna z prawem, gdyż nie uwzględniała zobowiązań klimatycznych.

Władze lotniska Heathrow poinformowały, że zakwestionuje tę decyzję, natomiast rząd nie złożył odwołania. Decyzję o rozbudowie lotniska podjął w 2018 roku gabinet poprzedniej premier Theresy May. Obecny premier Boris Johnson w przeszłości sprzeciwiał się temu.

Sędziowie stwierdzili, iż w przyszłości może zostać uruchomiony trzeci pas startowy, ale pod warunkiem, że będzie on zgodny z polityką klimatyczną Wielkiej Brytanii. Sprawa została wniesiona do sądu przez grupy ekologiczne, władze lokalne i burmistrza Londynu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts