Nawałka: „Ukraina to trudny rywal”

Dla nas każdy kolejny mecz jest najważniejszy.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Dla nas każdy kolejny mecz jest najważniejszy. Taką strategię przyjęliśmy od początku i tego nie zmieniamy – powiedział dziś na oficjalnej konferencji prasowej selekcjoner Adam Nawałka.
 
– Chcemy walczyć od pierwszego do ostatniego gwizdka. Szanujemy naszego przeciwnika. Ukraina to bardzo trudny rywal, poszczególni zawodnicy prezentują wysokie umiejętności – zauważył trener polskiej reprezentacji, którego cytuje portal laczynaspilka.pl. - Grają w dobrych klubach i od lat występują w europejskich pucharach. Dlatego musimy być świetnie przygotowani pod względem emocjonalnym do tego spotkania, tak jak pokazaliśmy to w pierwszym meczu z Irlandią Północną, a także pod względem taktycznym. Wierzymy we własne możliwości i do tego meczu podchodzimy ze spokojem oraz chłodną głową. To boisko zweryfikuje nasze plany i marzenia – stwierdził.
 
– Wojtek ma w dalszym ciągu kłopoty z mięśniem czworogłowym. Niestety jeszcze nie podjął treningów z drużyną. Pracuje indywidualnie, ale cały czas jest progres, jeśli chodzi o jego leczenie. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wznowi treningi z zespołem – dodał Nawałka.
 

 

Źródło: laczynaspilka.pl

#Euro2016 #piłka nożna #Francja #Ukraina #Polska

krs
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo