Polska - Niemcy na Euro 2016. Kot już wie, kto wygra mecz

  

Wyniki spotkania polskiej reprezentacji z Niemcami przepowiadają psy i koty. Z kolei bramkarz Wojciech Szczęsny wyliczył, że biało-czerwoni będą grać w sumie 450 minut gry. To oznaczałoby, że reprezentacja Polski dotarłby do finału.

Mecz z Niemcami na Euro może być historyczny. Jak dotąd Polska wygrała z zachodnimi sąsiadami tylko raz, pokonując ich 2:0 podczas eliminacyjnego meczu w Warszawie. Czy powtórzy ten sukces także dziś?

Sieć huczy od typowań. Tradycyjnie zaangażowano do pracy zwierzęta.
Nie mogło zabraknąć wątków politycznych.

Przywołano też wyniki wcześniejszych spotkań państw z Grupy Wyszehradzkiej...

... i wyczyny pewnego niemieckiego trenera...


My liczymy na świetne widowisko i sukces biało-czerwonych.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

To był udany turniej dla polskich kajakarzy!

/ OpenClipart-Vectors

  

Kanadyjkarze Arsen Śliwiński i Michał Łubniewski zwyciężyli w konkurencji C2 na 200 m podczas zawodów Pucharu Świata w Poznaniu. W niedzielę siedem polskich osad stanęło na podium.

Śliwiński i Łubniewski w sobotę zajęli drugą lokatę na dystansie 500 m.

Bardzo udany start zanotowała inna kanadyjkowa dwójka - Michał Kudła i Tomasz Kamiński, która zajęła drugą lokatę w konkurencji olimpijskiej C2 1000 m. Na finiszu Polacy przegrali zaledwie o 0,07 s z Niemcami.

W konkurencji K2 200 m aż dwie polskie osady stanęły na podium. Drugie miejsce zajął duet Dominika Włodarczyk - Katarzyna Kołodziejczyk, a trzecie Marta Walczykiewicz z Heleną Wiśniewską.

Na drugim miejscu finiszowały także kanadyjkarki Dorota Borowska i Sylwia Szczerbińska w konkurencji C2 200.

Kanadyjkarz Tomasz Kaczor, podobnie jak w sobotę na 1000 m, zajął trzecią lokatę na dystansie o połowę krótszym. Na najniższym stopniu podium wyścig ukończyła także kobieca czwórka na 500 m w składzie: Karolina Naja, Anna Puławska, Helena Wiśniewska, Katarzyna Kołodziejczyk.

Po południu zostaną rozegrane finały na dystansie 5000 m.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl