Krakowskie śledztwo rusza

  

Prokuratura Regionalna w Krakowie ma się zająć nielegalną inwigilacją mediów za rządów koalicji PO-PSL. W sprawie będzie prowadzone szeroko zakrojone śledztwo.

Nie ma więc wątpliwości, że materiały w tym zakresie przekazane prokuraturze przez Mariusza Kamińskiego, ministra koordynatora służb specjalnych, mają tak duży ciężar gatunkowy, że śledczy zdecydowali się na podjęcie odpowiednio poważnych kroków. Odpowiedzialność powinni ponieść nie tylko funkcjonariusze służb specjalnych, bezpośrednio zaangażowani w ten skandaliczny proceder, ale również decydenci, którzy na to pozwolili bądź wręcz zlecili prowadzenie tych działań. Cokolwiek by mówić, na pewno już cieszy konsekwencja w zapowiadanym przez polityków PiS-u rozliczeniu rządów PO-PSL. Oby tylko udało się to zrobić także w innych – m.in. gospodarczych – aspektach.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts