PO brzydko się łapie

  

Ku mojej wielkiej radości PO powoli znika z mapy politycznej Polski. Według najnowszych sondaży PO popiera obecnie tylko 15 proc. wyborców, co jak na partię, która przez osiem lat rządziła Polską, jest sytuacją niespotykaną.

Rozłamy, kłótnie, wykluczenia – to dzieje się na wszystkich szczeblach władzy, od samorządów począwszy, a na samym klubie PO w Sejmie kończąc. Ci, którzy starają się coś uratować, robią to tak nieudolnie, że tylko wystawiają się na pośmiewisko. I nie chodzi tu o uczestniczenie w idiotycznych marszach organizowanych przez KOD, zdradzieckie poczynania na salonach UE czy obstrukcję prac Sejmu. Oni kompromitują się np. swoimi wystąpieniami w mediach. Jak na razie nie udało im się prześcignąć w mówieniu głupot działaczy partii N, ale trzeba przyznać, że trudno osiągnąć ten poziom, bo ci ostatni już niedługo znajdą swoje miejsce w Sèvres jako tzw. jednostka autokompromitacji. Ostatnio posłowie PO zaczęli szukać poparcia na marszach gejów i lesbijek i co zrobili? Stanęli do wspólnego zdjęcia z chłopami w damskich kieckach na tle sprofanowanego znaku Polski Walczącej. Ot, taki u nich pomyślunek. Może i dobrze.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts