Agenci – wystąp!

  

Nadchodzi zły czas dla zdrajców i agentów wpływu. Ludzie ci za świństwa, które robili w swoim życiu, za kłamstwa, którymi epatowali Polaków, w nagrodę żyli w dobrobycie, w swoim wyimaginowanym świecie.

Ci wykreowani opozycjoniści, marni aktorzy, sprzedajni dziennikarze, skorumpowani politycy, cała ta tzw. nowa „elita” drży z przerażenia, że za chwilę będzie musiała ujawnić swoje prawdziwe oblicze. Bo niestety dla nich zasada obowiązująca w świecie ich mocodawców jest prosta. W zależności od skali zagrożenia ujawnia się agentów, którzy muszą np. wywołać publiczny skandal, kogoś obrazić tudzież coś głupiego zrobić. Coś, co zaszkodzi ich wrogom, czyli obecnej władzy. Zaczyna się od maluczkich. To ci, którzy teraz robią z siebie błaznów, ale to dopiero początek. To pętaki w tym towarzystwie. Jednak pętla na szyi zaprzańców zaciska się coraz mocniej, dlatego wkrótce sięgną po tych z wyższej półki. Wtedy okaże się, jakież to „autorytety” zdejmą maski. Oni już się boją, bo będą musieli się ujawnić i pokazać swoje prawdziwe oblicze, wiedzą, że stracą przywileje i wpływy, że zostaną sami z takimi jak oni. A ci już są „Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy”.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts