Procesja w Boże Ciało im przeszkadzała, ale ramadan to już co innego. Portal Lisa przekracza kolejne granice

  

„Boże, znów procesja! Utrudnienia na drogach, kłótnie o ołtarze i manifestacyjna wiara” i „Warszawa obchodzi ramadan. W tym miesiącu bądź wyrozumiały dla obsługi popularnych kebabów”. Co łączy te dwa tytuły? Zostały opublikowane na tym samym portalu przez tego samego autora. Dzieli je tylko jedno. Kpiny i zero tolerancji dla katolików biorących udział w procesjach Bożego Ciała i pełna wyrozumiałość oraz promocja ramadanu. Jak widać, portal Tomasza Lisa Natemat.pl trzyma poziom…

„Nagroda Złotego Goebbelsa” na Twitterze zamieściła grafikę przedstawiającą, jaki świat stara się kreować portal Tomasza Lisa.

Wyrozumiałość dla muzułmanów obchodzących ramadan, a wiadro pomyj i kpiny z katolików uczestniczących w procesji z okazji Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, potocznie określanego Bożym Ciałem.


Za co przyznawana jest „nagroda”?

Za brak rzetelności, za brak uczciwości, za brak obiektywizmu, za łamanie wszelkich zasad etyki dziennikarskiej 

– czytamy w opisie profilu.

I tu właśnie trafiły teksty Włodzimierza Szczepańskiego, które pojawiły się w natemat.pl.

"Trzeba bardzo nie chcieć zobaczyć podstawowej rozbieżności pt. "Zero tolerancji dla Bożego Ciała + bądź WYROZUMIAŁY dla obchodzących Ramadan". A nie można to być wyrozumiałym i dla Bożego Ciała i dla Ramadanu? To zbyt trudne dla natemat-owców?"

- piszą internauci pod wpisem. Zauważają, że autor jakoby sugeruje, że obchodzenie Bożego Ciała to złośliwe korkowanie miasta, a utrudnienia przy publicznych knajpach to "wyrozumiałość dla muzułmanów".

Niektórzy użytkownicy Facebooka bronią naTemat.pl, podając, że nie widzą tu żadnych rozbieżności.

 

„Żółć, kpiny, wyimaginowane problemy, infantylizm VS. życzliwa promocja. My widzimy różnicę i przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest tu ona przypadkowa oraz wbrew pozorom nie wynika ze spraw tak prozaicznych, jak utrudnienia” – odpowiadają administratorzy NZG.
Niektórzy z użytkowników sieci kpią z portalu Tomasza Lisa. „Niech napiszą o manifestacjach KODu i korkowaniu ulic” – czytamy na Twitterze.

Inny użytkownik ocenił sytuację tak:

"Soros na to patrzy i bije brawo! Pogarda dla chrześcijaństwa i tolerancja dla islamu = śmierć Europy" 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezaelzna.pl twitter.com,natemat.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Wstrząsające nagrania z Chin - ZOBACZ, jakie spustoszenie sieje koronawirus

  

Trupy i chorzy na ulicach, ludzie padający nagle na chodnik, cierpiące dzieci, akcje służb sanitarnych, prowizoryczne szpitale... Portal Niezalezna.pl publikuje wstrząsające nagrania z Chin, w których szaleje koronawirus. Według oficjalnych danych chińskiej Narodowej Komisji Zdrowia liczba ofiar śmiertelnych wirusa w Państwie Środka wzrosła do 2004, a w ostatnich 24 godzinach bilans ten zwiększył się o 136 osób. Ale wszystko wskazuje na to, że prawdziwa liczba zgonów jest znacznie większa.

Komisja podała, że 132 nowe przypadki śmiertelne miały miejsce w centralnej prowincji Hubei, z czego 116 w mieście Wuhan, gdzie przed Nowym Rokiem wybuchła epidemia koronawirusa. W prowincji tej liczba ofiar śmiertelnych obecnie wynosi 1921.

Odnotowano 1749 nowych przypadków zakażenia, z czego 1693 w Hubei. Tym samym liczba osób zainfekowanych w Chinach wzrosła do 74 185, z czego 61 682 odnotowano w Hubei.

Według Komisji nastąpił spadek liczby osób zakażonych, bowiem dzień wcześniej informowano o 1886 nowych przypadkach infekcji. Wzrost jednak nastąpił w bilansie ofiar śmiertelnych, bowiem 24 godziny wcześniej odnotowano 98 nowych zgonów.

Epidemia rozprzestrzeniła się na ok. 30 krajów na całym świecie, w tym na kilka europejskich, m.in. Niemcy, Francję, Włochy, Finlandię i USA. Poza Chinami kontynentalnymi odnotowano dotąd trzy zgony – w Japonii, na Filipinach i w Hongkongu.

Koronawirus z Wuhanu, stolicy prowincji Hubei, może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc.

Oto nagrania pokazujące prawdziwą sytuację w Chinach - jakże inną od tej przedstawianej przez reżimowe chińskie media:

 
 
 
 
 
 


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts